16:22
Участь вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків закладу у змаганнях зі спортивного орієнтування

14 жовтня в Україні, поряд з іншими святами, відзначають День захисників та захисниць. 15 жовтня Обласна федерація спортивного орієнтування( керівник Фечо Георгій) з нагоди цього свята та  пам'яті Осійського О. Д. провела у Іршаві змагання зі спортивного орієнтування. Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків Осійського ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник Пелиньо Л.М.) взяли участь у цих змаганнях і поряд з іншими учасниками Іршавської ОТГ, Мукачева та Ужгорода змагалися за перемогу.
Переможців визначали окремо серед хлопців та дівчата у п'яти вікових категоріях. Черничко Руслана виборола ІІІ місце у середній віковій групі серед дівчат, а Грогуль Артур - І місце у середній віковій групі серед юнаків.


16 жовтня вихованці гуртка "Географічне краєзнавство", до Дня захисників і захисниць, здійснили похід в урочище Маганка. По дорозі ми зайшли на кладовище, вшанувати пам'ять нашого захисника, Матіко Андрія. 
Маганка - урочище у підніжжі г. Бистра, у якому знаходиться "старий" і "новий" андезитовий кар'єри та невеличкий водоспад. Учні ознайомилися з навколишніми краєвидами, рослинним світом та походженням андезитів.
Осіння природа сприяла гарному відпочинку.

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 53 | Додав: marykopyn | Рейтинг: 0.0/0