31.10.2023

Сьогодні,на порозі 2 чверті, ми аналізуємо добрі справи в нашому закладі,що пройшли під гаслом "Я ❤️ ЗСУ!". І нам є чим пишатись!

Кошти, зібрані під час благодійного ярмарку, проведеного учнями, були розподілені і вручені запрошеним на зустріч військовослужбовцям та членам їхніх родин, нашим односельчанам, випускникам нашої школи: Звонарю Михайлу, Черничку Василю, Матіку Андрію, Романику Михайлу та Керечанину Віталію (по 3 тисячі гривень).

Педагоги школи зібрали і закупили необхідні медикаменти на суму 10500 гривень для Черничка Василя та його побратимів.

Зібрані кошти учнями 6-А класу та закуплена маскувальна сітка класним керівником Корпош Мар'яною передані волонтеру Андрішко Василю для наших захисників до Дня захисників та захисниць України...

Не зупиняємось, не втомились! Готуємо партію окопних свічок та 2 маскувальні сітки,що плестимуть юні джури та всі охочі разом з учителем Романом Василем.

Віримо в ЗСУ! Все буде Україна !
Лютий, 2023

В черговий раз волонтери ВОГ "СОХТАШ" доправили допомогу на східний напрямок нашим Захисникам.
Цього разу учителі нашого закладу організували кошти та придбали комплект резини (болото). Також приєдналися деякі батьки учнів.
Адже ми переконані, що у кожного з нас свій фронт! Разом ми - сила!

А натомість хлопці з передової передали "сувеніри" для шкільного музею...

 Робити добрі справи завжди приємно і корисно!

Здобувачі освіти Осійського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Ф.Потушняка разом з педагогами, за ініціативи учителя Романа В.В., долучилися до виготовлення окопних свічок.

Готові вироби уже передали нашим захисникам, і на цьому ніхто зупинятися не збирається! Разом до перемоги!У січні 2023 року вчителі закупили 15 пар зимового взуття для захисників.
Дякуємо нашим відважним Героям за захист! Слава Україні!Вже вкотре на Схід, на важкий і важливий бахмутський напрямок їхали наші волонтери Андрішко Василь і Звонар Михайло, тож 
зібрані кошти стали в нагоді:

2 650 грн передали вчителі школи,

2 000 грн зібрано учнями 9-а класу і 1230 грн - учнями першого класу на благодійних ярмарках,

1000 грн-Чепа Іван, 100 грн - Бровді Ярослава.

2 дбайливо упаковані коробки з солодощами та домашніми консервами передала мама учениці Пішак Богдани Староста Марія.
Пишаюся кожним із нас! 
У єдності наша сила! Слава Україні! Слава воїнам ЗСУ!Як і планували, ми урізноманітнили асортимент випічки і коридори школи наповнилися ароматами солеників зі шкварками, сиром та кмином...
Старшокласниці взялися допомагати,бо часта відсутність світла давала стимул робити все з більшими темпами...
Народний Герой України, член Наглядової ради УжНУ, військовий капелан, отець Іван Ісайович разом з настоятелем Свято-Михайлівського храму нашого села Іваном Фуриком провели зустріч з учнями та вчителями закладу і  зголосилися передати смачний вантаж на передову нашим захисникам. Приємно, що наші подарунки вже тішать воїнів.

 Регулярно у закладі організовуються акції з випічки домашнього печива. 

 Напередодні Дня захисників України, що особливо приємно, ми зуміли долучитися до акції допомоги розвідувальній роті нашої 128 ОГШ бригади.
На придбання автомобіля нами передано:
11 018 гривень - зібрано дітьми на благодійному ярмарку,
3200 гривень -зібрано вчителями на День вчителя (акція "Торт для ЗСУ"),
300 гривень - окремі внески вчителів.
А ще на передову поїхали малюнки наших учнів, листи і прапор з музею, на якому вже є слова наших захисників з 4 бригади м.Гостомель.
А шкільний музей поповнився справжніми воєнними експонатами.
Будьмо гідними!

  Майже з перших днів війни наш заклад освіти долучився до волонтерської діяльності, і спільними зусиллями ми намагаємось зробити все можливе для наближення перемоги.

  1. У березні 2022 року у закладі освіти було організовано  плетіння маскувальних сіток для захисників.

  1. Тоді ж почали регулярно проводити благодійні акції «Допоможи солдату – захисти Україну», спрямовані на допомогу та підтримку захисників. Під час цих акцій здобувачі освіти та працівники збирали та передавали нашим захисникам продуктові набори, засоби гігієни, речі першої необхідності.

 


Волонтерський Рух є найактивнішим  напрямком діяльності шкільного учнівського самоврядування до якого учні активно долучаються. Цей рух базується на спільності інтересів, бажань, цілей, надій, ідей учнів й передбачає реалізацію поставлених цілей та самореалізацію учнів. 

 Основними завданнями волонтерського руху  є:

 -сприяння розвитку волонтерського руху;

- задоволення духовних інтересів та потреб учнів;

- сприяння соціальному становленню та вдосконаленню індивідуальних якостей та властивостей особистості , відкриття внутрішніх резервів;

- виявлення та розвиток організаторських та творчих здібностей, здатності до взаємодопомоги, милосердя;

- активна участь у вирішенні суспільних проблем;

- співпраця з громадськими організаціями;

- пошуково-дослідницька діяльність з метою вивчення історії рідного краю для добробуту та процвітання суспільства;

- проведення пропагандистської діяльності щодо здорового способу життя та охорони навколишнього середовища.

    За їх участю було організовано:

- операцію «Милосердя»

- акцію «Подарунок для воїна»

- акцію «Розтопи своє серце»

- акцію «Великодній кошик»

На сучасному етапі учням надається більше прав і повноважень, створюються широкі можливості для самореалізації кожного; вони здобувають управлінські уміння, вчаться жити в демократичному суспільстві. Швидкоплинність соціального прогресу, його динамічність викликає необхідність постійної роботи над собою, розвитком життєвої компетентності, посилення відповідальності кожної особистості за своє майбутнє, за можливість досягнення особистого щастя завдяки своїм потенціальним можливостям.

  

 

 

 

Жовтень 2021 року

Вже стало доброю традицією у нашому закладі щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок. На ньому була представлена різноманітна продукція. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі. Найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками. Зібрані кошти: