Сьогодні, 6 жовтня, відбулося друге засідання ШПС вчителів початкових класів, метою якого був обмін досвідом з вчителями, що викладають у 5-х класах НУШ.
На даному засіданні вчителі початкових класів поділилися методикою проведення різних етапів уроків з використанням інноваційних технологій, цеглинок Lego та інших методичних матеріалів відповідно до Концепції НУШ.
На зустрічі панувала доброзичлива, творча атмосфера. Кожен з присутніх, безперечно, зміг запозичити для себе ідеї, які зможе використати на своїх уроках.
![](/2022_2023/zobrazhennja_viber_2022-10-06_13-07-26-503.jpg)
![](/2022_2023/zobrazhennja_viber_2022-10-06_12-46-35-378.jpg)
...
Читати далі »