Вчитель - горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та гідні люди. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість.                    
 Цього року учні 11-их класів вітають своїх вчителів за умов війни з росією. Наші вчителі навіть у такий важкий час демонструють бойовий дух та повну віддачу своїй професії.
Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з вашим професійним святом! Бажаємо вам витримки, мудрості і терпіння. Нехай кожен день буде наповнений радістю і посмішками. Величезний вам земний уклін за вашу непросту, віддану, творчу та цікаву працю. Тільки людина, яка щиро любить свою роботу, може працювати в школі. Спасибі вам, що віддаєте себе без залишку! А ми вас потім пам'ятаємо все життя і відчуваємо безмежну вдячність.

Зі святом, рідні педагоги!

... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 61 | Додав: marykopyn | Дата: 02.10.2022

Найбільш значимою подією цього тижня є проведення благодійного ярмарку, що відбувся за активної роботи вчителів та учнів 5-11 класів.

Він об'єднав нашу віру в ЗСУ та наші зусилля бути причетними до всенародного вияву гордості і турботи про військо нашої нескореної держави.

Висловлюємо слова подяки всім батькам нашої школи за активну участь у житті закладу, адже без вашої підтримки наші досягнення були б скромніші!

Цю атмосферу не передати словами!

В єдності наша сила!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні та нашим Героям! Слава нескореній нації!

... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 43 | Додав: marykopyn | Дата: 02.10.2022