Вітаємо з Днем захисників і захисниць України! Пам’ятайте про те, що ваші родини чекають на вас щодня, і коли ви повернетеся додому, цей день запам’ятається, як найсвітліший і найщасливіший в житті. Нехай це завжди надає вам наснаги!

У День захисників і захисниць України хочемо побажати здоров’я, щастя і великих успіхів у вашій важкій справі. Ми молимося за кожного, хто боронить нашу країну.

Класний керівник Кізляк Ганна Олексіївна та учні 4 - Б класу підготували виховний захід, присвячений Дню захисника України.

З великою вірою і вдячністю цьогоріч вся Україна зустріла 14 жовтня. В цей особливий день класний колектив 8-А дарує кожному з вас віршовані рядочки. Слова сповнені хв ... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 50 | Додав: marykopyn | Дата: 16.10.2022

З 3 по 7 жовтня в нашому закладі пройшов Тиждень доброти, присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин.

Наразі ми, українці, ведемо війну за світоглядні ідеї європейських цінностей. А це і виховання відповідальності, турботливе і відповідальне ставлення до тварин, що живуть поряд. Весь світ облетіли фото українців, що змушені були покидати свої домівки, але при цьому буквально на руках виносили своїх домашніх улюбленців з-під бомбардувань, мільйони людей дізналися про Патрона та плакали, дізнавшись про історію Крима...

Отож, ми цілий тиждень говорили про своїх тваринок, готували відеорозповіді про них, збирали їжу для допомоги безпритульним хвостикам...

Та особливо чекали на зустріч з волонтеркою і зоозахисницею Мар'яною Брич, яка приїхала з ... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 61 | Додав: marykopyn | Дата: 16.10.2022