23:38
Тиждень правових знань

З 24 по 28 жовтня в Осійському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Ф.Потушняка проходив "Тиждень правових знань", мета якого формування в наших учнів національної самосвідомості, людської гідності, свободи особистості, правової культури, розуміння нерозривного зв'язку прав і обов'язків.
До участі в запланованих позакласних заходах були залучені учні 5-11-их класів. Активними учасниками  були учні 9-А,Б  та 10-А,Б класів, які вивчають право в поточному навчальному році на уроках "Основи правознавства" та "Громадянська  освіта".
Учні 9-А класу провели правову гру "Правова ситуація" з 5-А,Б кл., в ході якої між учасниками формуються міжособистісні стосунки у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти.

 

З учнями 6-А,Б класів провели флешмоб "Право передбачає обов'язок", в ході якого у формі дискусії визначали обов'язок поважати права інших людей (право на гідність, освіту, власність, безпеку).

Учні 10-Б класу провели з 8-А,Б кл. вікторину "Свої права ти добре знай, їх люби і поважай", під час якої в невимушеній формі учасники набувають навичок публічного виступу та дискусії з питань забезпечення прав і свобод людини.

Учні 5-х та 6-х класів ознайомились з конституційними правами та обов'язками.

Учні 10-А класу взяли активну участь в оновленні газети "Голос Феміди" та наповненні тематичною літературою ,,Бібліотечки правознавця", якою мають можливість користуватись всі бажаючі.

Корисною стала для десятикласників можливість докладніше вивчити передумови, процес та укладання ,,Женевських конвенцій" 1949р., положення яких особливо актуальні в наш час, коли Україна боронить свої землі від військової агресії росії, а тисячі мирних наших громадян стали жертвами військових дій окупантів, спрямованих проти мирного населення.
 

Женевські конвенції чітко визначають право на захист у час війни мирного населення, військовополонених та поранених. Порушники цих прав понесуть відповідальність за свої злочини.

 

Наймолодші правознавці зобразили права дитини в малюнках.

 

,,Тиждень правових знань" пройшов цікаво і корисно.
Вчителька правознавства Король Ганна Василівна.

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 58 | Додав: marykopyn | Рейтинг: 0.0/0