23:19
Спортивне свято "Відкриті уроки футболу"

"Відкриті уроки футболу"знову в дії! Спільний проєкт, який організовує Українська асоціація футболу спільно з міжнародними партнерами - Дитячим фондом УЄФА та Асоціацією крос - культурних проєктів ( Данія) - завітав на Іршавщину.

28 жовтня в Іршавській ТГ відбулося спортивне свято "Відкриті уроки футболу" на центральному стадіоні в місті Іршава. У відкритих уроках взяли участь 116 хлопців та дівчат із 16 навчальних закладів громади. На восьми локаціях на них чекали тренери - волонтери, які проводили з учнями веселі ігри на влучність, спритність з елементами футболу. Мета проєкту - об'єднати дітей, подарувати відчуття безпеки та задоволення від спілкування та заняття футболом.

Учні 6,7, 8 класів Осійського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Ф.Потушняка із великим задоволенням прийняли участь у спортивному заході в межах соціального проєкту "Відкриті уроки футболу" (Open Fun Football Schools).

Щира подяка всім, хто долучився до організації та проведення спортивного дійства:

організаторам проєкту, тренерам - волонтерам, Іршавському міському голові, начальнику відділу освіти Іршавської міської ради, Українській асоціації футболу .

Всі учні залишились задоволені, кожен учасник був відзначений дипломом і всі команди отримали подарунок у вигляді футбольних м'ячів, футболок, солодких призів.

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 63 | Додав: osiy | Рейтинг: 0.0/0