Зима для туристів- не привід відпочивати! 
16 грудня вихованці туристичних гуртків взяли активну участь у традиційних змаганнях "В'язка туристичних вузлів". Це завдання не з простих, адже потрібно правильно і швидко зав'язати 14 (молодша вікова група) та 16 (старша вікова група) вузлів. Але наполегливі тренування дали хороший результат.
Серед учасників молодшої вікової групи Бойко Мар'яна зайняла І місце поміж дівчат, а Половка Михайло - ІІІ місце серед хлопців.
У старшій віковій групі Варцаба Михайло виборов І місце, Грогуль Артур - ІІІ і Зейкан Христина ІІ місця.

 

... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 112 | Додав: marykopyn | Дата: 30.12.2021

Найбільш сімейним, теплим і радісним святом вважається Новий рік. Кожна людина чекає новорічного чарівництва. Багато хто вірить, що новорічна ніч виконує всі бажання. Особливо чекають це свято діти, адже саме їм Дідусь Мороз приносить багато цікавих подарунків. Люди посилають новорічні листівки своїм родичам і друзям, а також роблять один одному сюрпризи.
Напередодні Нового року свято відбулося і в нашій школі. Класний керівник 5-А класу Пригара Е.О. разом з своїми учнями підготувала новорічну казку. Всі присутні могли зарядитися святковою атмосферою, яка панувала на святі, де лунали запальні пісні і танці, конкурси, а ще, на мить, ми змогли перенестися в чудову атмосферу східних країн.
Отож, щиро вітаємо всіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

... Читати далі »

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 119 | Додав: marykopyn | Дата: 30.12.2021