11:38
Пам'ятай про Крути

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. 

Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами вчителі та  учні Осійського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Федора Потушняка. В умовах дистанційного навчання було проведено конференцію на платформі Zoom на тему "Вони померли, щоб ми жили... Пам'ятай про Крути" з депутатами Шкільного Парламенту.

Розпочала конференцію Чепа Г.В. - заступник директора з ВР. Вона нагадала учням про подію, яку відзначають українці 28 січня - День затвердження Державного Прапора України. Учні дізналися цікаві факти про прапори країн світу.
Вчителька історії,  Магурська М.Д.,   провела невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події...... 

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 108 | Додав: marykopyn | Рейтинг: 5.0/1