16:56
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому».

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками 1-11 класів нашого закладу освіти було проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Здобувачі освіти повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, відгадували загадки, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті; закріпили знання про дорожні знаки, їх позначення, значення сигналів світлофора та користування ним.

За допомогою комп'ютерної гри "Дорога до школи" учні мали змогу перевірити свої навички у вирішенні нестандартних ситуацій на дорозі, уміння застосовувати знання з правил дорожнього руху.

Впевнена, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на вулиці, впевнилися у необхідності дотримання правил безпеки під час руху транспорту та під час руху пішоходів. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

Більше фото у альбомі. Перейдіть та переглядайте: "Безпечна дорога додому"

Категорія: Головні події школи | Переглядів: 57 | Додав: marykopyn | Рейтинг: 0.0/0